- -208,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Капацитет на затопляне | 24000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 49 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Таван |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -20 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 48 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 7.1 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7.8 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.03 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.7 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.3 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.5 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.9 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 84 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 84 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 21 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 55 dB |
| Дължина Външно устройство | 34 cm |
| Ширина Външно устройство | 88.9 cm |
| Височина Външно устройство | 66 cm |
| Тегло Външно устройство | 41.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |