- -220,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 9000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 18 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Wi-FI |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.2 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 4.4 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.56 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.61 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 5.1 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 35 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.6 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 9 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 47 dB |
| Дължина Външно устройство | 35 cm |
| Ширина Външно устройство | 84 cm |
| Височина Външно устройство | 55.2 cm |
| Тегло Външно устройство | 32 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |