- -40,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 9000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 9000 BTU |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Вентилатор, Wi-FI, Нощен режим, LED дисплей |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R290 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Дебит на въздуха | 280 м³/н, 390 м³/н |
| Ниво на шум | 48 dB, 51 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 35.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 41.9 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 68.8 cm |
| Гаранция | 24 месеца |