Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 7 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | N/A |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.1 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.1 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.101 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 2.98 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.62 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 2 |
| Дебит на въздуха | 550 м³/н |
| Ниво на шум | 19 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 79 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 25.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.1 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 1000–1500 м³/ч |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Ширина Външно устройство | 66 cm |
| Височина Външно устройство | 48.3 cm |
| Тегло Външно устройство | 22 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |