- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Функции на климатика | Охлаждане |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Номинална консумация (охлаждане) | 3.5 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 3.8 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Цвят вътрешно тяло | Черен |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1 |
| Дължина Вътрешно устройство | 292 мм |
| Ширина Вътрешно устройство | 792 мм |
| Височина Вътрешно устройство | 201 мм |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Височина Външно устройство | 530 мм |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |