- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | LED дисплей, Wi-Fi, Дистанционно управление, Защита от прегряване, Защита срещу водни пръски, Контрол на температурата от термостат |
| Вграден вентилатор | Не |
| Защитен клас | IP 24 |
| Нива на мощност | 2 |
| Максимална мощност | 2000 W, 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Препоръчителна площ на помещение | 25 m2, 25 m2 |
| Степени на мощност | 2000 W, 1000 W |
| Височина | 50 cm, 50 cm |
| Ширина | 90 cm, 90 cm |
| Дълбочина | 11 cm, 11 cm |
| Тегло | 6.9 Kg, 6.9 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |