- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Wi-Fi, Водоустойчивост, Автоматична терморегулация |
| Вграден вентилатор | Да |
| Нива на мощност | 10 |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Стена |
| Препоръчителна площ на помещение | 28 m2 |
| Степени на мощност | 2000 W |
| Височина | 40 cm |
| Ширина | 105 cm |
| Дълбочина | 10.3 cm |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 60 месеца |