
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Конвекторни печки |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Бял / Черен |
| Функции | LED дисплей, Защита от прегряване, Изключва се при падане |
| Вграден вентилатор | Да |
| Нива на мощност | 3 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Място за монтиране | Под |
| Степени на мощност | 2000 W, 750 W, 1250 W |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 62 cm |
| Дълбочина | 21 cm |
| Тегло | 4.4 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 60 месеца |