Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Обем: 5 литра
- Красив дизайн със съвременно минерално покритие
- Леко затваряне, лесна и мека употреба на педала
- Капакът седи затворен плътно, което не позволява на миризмите да излизат от коша
- Противоплъзгаща и предпазваща от надраскване основа
- Лесно пренасяне чрез удобната за захващане дръжка на капака
- Здрава, отделяща се пластмасова вътрешна кофа, специално перфорирана за предотвратяване на вакуума при вадене на пълни торби за лесно сменяне и почистване
- Включен мострен пакет торбички PerfectFit (Размер W) - за да не стърчат никога найлоновите краища от коша ви за смет!
- Екологичност: 47% рециклирани материали, 96% рециклируем след употреба
- Размери:
Височина: 29.1 см
Ширина: 20.5 см
Дължина: 27.2 см
- Цвят: Сив
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Предназначен за | Интериор |
| Капацитет | 5 l |
| Функции | Блокиращ се педал |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Цилиндър |
| Тип отваряне на капак | Педал |
| Височина | 29.1 cm |
| Ширина | 20.5 cm |
| Диаметър | 20.5 cm |