- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Тъмнозелен |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Предназначен за | Интериор |
| Капацитет | 3 l |
| Функции | Блокиращ се педал |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Цилиндър |
| Тип отваряне на капак | Педал |
| Височина | 26.4 cm |
| Ширина | 16.8 cm |
| Диаметър | 16.8 cm |