(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Обем: 12 литра
- Красив и гладък дизайн със съвременно сатенено покритие и педал от неръждаема стомана
- Леко затваряне, лесна и мека употреба на педала
- Капакът седи затворен плътно, което не позволява на миризмите да излизат от коша
- Противоплъзгаща и предпазваща от надраскване основа
- Лесно пренасяне чрез удобната за захващане дръжка на капака
- Здрава, отделяща се пластмасова вътрешна кофа, специално перфорирана за предотвратяване на вакуума при вадене на пълни торби за лесно сменяне и почистване
- Включен мострен пакет торбички PerfectFit (Размер X) - за да не стърчат никога найлоновите краища от коша ви за смет!
- Екологичност: 38% рециклирани материали, 97% рециклируем след употреба
- Размери:
Височина: 41.1 см
Ширина: 25.1 см
Дължина: 33.8 см
- Цвят: Кафяв
Техническо описание
Кошчета за боклук |
|
| Цвят | Кафяв |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Капацитет | 12 l |
| Функции | Блокиращ се педал |
| Брой отделения | 1 |
| Форма | Цилиндър |
| Тип отваряне на капак | Педал |
| Височина | 41.1 cm |
| Ширина | 25.1 cm |
| Диаметър | 25.1 cm |