- -7,15 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана, Стомана |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 1 |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дълбочина | 27 cm |
| Color | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |