- -16,87 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана, Стомана |
| Мощност | 2.2 kWh |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Газов |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 2 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Нормална нагревателна зона | 2 |
| Тип нагревателна зона | Газова дюза |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 58 cm |
| Дълбочина | 26 cm |
| Гаранция | 24 месеца |