- -6,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Термостат |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Газов |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Нива на мощност | 2 |
| Брой нагреватели | 2 |
| Брой зони за готвене | 2 |
| Нормална нагревателна зона | 2 |
| Тип нагревателна зона | Газова дюза |
| Височина | 6.5 cm |
| Ширина | 46.4 cm |
| Дълбочина | 25.7 cm |
| Гаранция | 24 месеца |