- -10,23 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана, Стомана |
| Мощност | 3.3 kWh |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Газов |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 3 |
| Височина | 5.5 cm |
| Ширина | 58 cm |
| Дълбочина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |