- -10,23 €
- Изчерпано

- Газов котлон с 1 горелка
- Размери:
Ширина: 22 см
Дължина: 27.5 см (2.5 см регулатор, 3 см отвор за газа)
Височина: 10 см (3 см поставка)
- Икономичен - ниско потребление на газ
- Емайлирана повърхност
- Стоманена грил решетка
- Алуминиева горелка
- 0.9kW, 65.45 гр/ч
* Уредът е подходящ за използване само с газова бутилка. Не е възможно свързване с газопреносната мрежа.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Газов котлон с 1 горелка
- Размери:
Ширина: 22 см
Дължина: 27.5 см (2.5 см регулатор, 3 см отвор за газа)
Височина: 10 см (3 см поставка)
- Икономичен - ниско потребление на газ
- Емайлирана повърхност
- Стоманена грил решетка
- Алуминиева горелка
- 0.9kW, 65.45 гр/ч
* Уредът е подходящ за използване само с газова бутилка. Не е възможно свързване с газопреносната мрежа.
Техническо описание
Котлони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Метал |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип котлон | Индукционен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой зони за готвене | 1 |
| Височина | 1420 x 819 x 192 - 0 мм |
| Ширина | 22 cm |
| Дълбочина | 27.5 cm |