- -3,07 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Използвайки бъркалката на Tasty, можете бързо да започнете да разбивате, разбърквате и биете яйца, сметана, мляко или винегрет за различни рецепти във вашата кухня.
Силиконовият накрайник ви позволява да изстържете купата със същата ръка. С мека на допир дръжка, която пасва удобно в ръката, със стилен син цвят, което го прави красиво допълнение към вашите кухненски аксесоари. А след като приключите с използването на стоманената бъркалка, просто я поставете в съдомиялната машина.
Бъркалка Tasty 678031
- Силиконов накрайник за изстъргване на съдържанието от купата
- Удобна мека дръжка
- Спестяващ място дизайн
- Материал: Неръждаема стомана
- Размери: 31.5 x 7 x 7 см
- Подходяща за съдомиялна машина
- Цвят: Син
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив, Син |
| Тип продукт | Бъркалка |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 31.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |