- -5,62 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сребрист |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Стомана |
| Материал | Стомана |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |