- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив, Син |
| Тип продукт | Белачка |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Ширина | 2.5 cm |
| Дължина | 19.5 cm |
| Тегло | 30 g |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |