
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Ренде |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Стомана, Пластмаса |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Тегло | 0.315 Kg |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |