- -0,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Син |
| Тип продукт | Лъжица |
| Съдържание пакет | 1 x Лъжица за сервиране |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 9 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |