- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тази решетъчна лъжица с прост и практичен дизайн е произведена от английската компания Joseph Joseph. Тя е идеална за бързо и ефективно сервиране на храна директно от врящата тенджера или от горещи течности. Разработена с дизайн Morph, лъжицата е изработена от термоустойчив найлон, който издържа на температури до 200ºC. Тя е подходяща за измиване в съдомиялна машина.
- Размери (височина, дължина, ширина): 7,5 х 34 х 13 см
- Материал: термоустойчива пластмаса без BPA
- Термоустойчива до 200C
- Дискретни кукички за тиган позволяват на инструмента да се постави върху тенджерата / тигана, за да се отцеди
- Подходяща за миене в съдомиялна
- Отвор за окачване
- Цвят: сив/зелен
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Зелен, Сив |
| Тип продукт | Лъжица |
| Съдържание пакет | 1 x Лъжица |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Полипропилен |
| Ширина | 13 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Ширина острие | 0 cm |