- -7,16 €
- Изчерпано

- Капацитет: 15 Kg
- Разделение: 1 g
- Мерни единици: g, ml, lb:oz, fl'oz
- Функция за претегляне на мляко
- Функция за безконтактно зануляване - ТАРА: активира се само с един жест на ръката
- LED дисплей с висок контраст
- Размер на везната: 24 х 20 х 1.6 см
- Размер на повърхността за претегляне: 20 х 19 см
- Ръчно и автоматично изключване
- Автоматично изключване: до 2 минути
- Индикатор за изтощена батерия
- Индикатор за претоварване
- Отвор за окачване на стена
- ABS корпус
- Захранване: Батерии 3 х 1.5V AAA(не са включени в комплекта)
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Електронна кухненска везна с максимално измервано тегло до 15 кг и размери 24 х 20 см.
Кухненската везна Camry CR 3175 е изключително полезна при претеглянето на тежки и големи продукти. Везната разполага с функция ТАРА, която се активира само с един жест на ръката. Това прави претеглянето още по-лесно и удобно. Везната Camry CR 3175 разполага и с висококонтрастен LED дисплей.
- Капацитет: 15 Kg
- Разделение: 1 g
- Мерни единици: g, ml, lb:oz, fl'oz
- Функция за претегляне на мляко
- Функция за безконтактно зануляване - ТАРА: активира се само с един жест на ръката
- LED дисплей с висок контраст
- Размер на везната: 24 х 20 х 1.6 см
- Размер на повърхността за претегляне: 20 х 19 см
- Ръчно и автоматично изключване
- Автоматично изключване: до 2 минути
- Индикатор за изтощена батерия
- Индикатор за претоварване
- Отвор за окачване на стена
- ABS корпус
- Захранване: Батерии 3 х 1.5V AAA(не са включени в комплекта)
- Цвят: Черен
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Черен |
| Функции | Измерване на течности, Индикатор за претоварване, Индикатор за изтощена батерия, Функция Тара, Система против хлъзгане |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 15 Kg |
| Минимално измервано тегло | 1 g |
| Ширина | 24 cm |
| Гаранция | 24 месеца |