Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Купи |
|
| Височина | 1.8 cm |
| Ширина | 11.8 cm |
| Дължина | 11.8 cm |
| Диаметър | 14 cm, 11 cm |
| Цвят | Безцветна |
| Материал | Силикон |
| Ключови характеристики | Защитен капак |
| Предназначен за | Универсален |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |