- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Кутия за хляб, Кутия за торта |
| Материал | Метал, Дърво |
| Форма | Овална |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Диаметър | 26 cm |
| Color | Черен |
| Color | Черен |