- -4,09 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Наистина ли кутията е безопасна за употреба в микровълнова фурна?
- Да, правилно прочетохте, тези стоманени кутии са безопасни за микровълнова печка. Знаем, че всички сме били учени, че металът не може да се постави в микровълновата, но това е само отчасти вярно. Определено има някои метали, които не трябва да се поставят в микровълнова печка, но това не включва висококачествената неръждаема стомана, която използват Black+Blum. Този тип стомана, съчетан с гладката и заоблена форма на стоманените кутии, означава, че те няма да предизвикат искри и са безопасни за използване в микровълнова.
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Cив, Cребрист, Червен |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Полипропилен, Стомана, Силикон |
| Капацитет | 0.9 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка, Подходящ за фризер, Подходящ за фурна |
| Височина | 7.3 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Дължина | 14.6 cm |
| Тегло | 0.270 Kg |