
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Бял, Жълт |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Стомана, ABS |
| Капацитет | 1 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 10.2 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дължина | 23 cm |