Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Cив |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1x кутия за обяд |
| Капацитет | 1.1 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка, Подходящ за фризер, Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Височина | 5.5 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 13.5 cm |
| Тегло | 0.2 Kg |