Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Кутия |
| Материал | Пластмаса |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 12 cm |
| Ширина | 12.5 cm |
| Дължина | 22.5 cm |