Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Cин |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 1 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 6.5 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 15 cm |