- -10,00 €
- Изчерпано


| ВИСОЧИНА | 25 cm |
| МОЩНОСТ | 0.78 W |
| БАТЕРИЯ | 2000 mAh |
| ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ЖИВОТА | 40 000 ч. |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 3 – 5 часа под пряка слънчева светлина |
| ВРЕМЕ НА РАБОТА | ок. 7 часа |
| ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА | 500 цикъла |
| ЗАЩИТНИ ФУНКЦИИ | Защита от презареждане; Защита от претоварване; Защита от късо съединение. |
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)


| ВИСОЧИНА | 25 cm |
| МОЩНОСТ | 0.78 W |
| БАТЕРИЯ | 2000 mAh |
| ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ЖИВОТА | 40 000 ч. |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 3 – 5 часа под пряка слънчева светлина |
| ВРЕМЕ НА РАБОТА | ок. 7 часа |
| ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА | 500 цикъла |
| ЗАЩИТНИ ФУНКЦИИ | Защита от презареждане; Защита от претоварване; Защита от късо съединение. |
Техническо описание
Лампи |
|
| Тип продукт | Лампа |
| Вид крушка | LED |
| Брой източници на осветление | 10 |
| Височина | 25 cm |
| Дължина | 8 cm |