- -5,11 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Лампа, Нощна лампа |
| Стил | Класически |
| Предназначен за | Спалня, Офис, Детска стая |
| Тип монтиране | За нощно шкафче, Бюро, За шкаф |
| Тип захранване | Мрежово |
| Тип ключ | Класически |
| Вид крушка | LED |
| Мощност | 25 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Тип цокъл | E27 |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 12.5 cm |
| Тегло | 0.500 Kg |