- -4,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Лампи |
|
| Тип продукт | Лампа |
| Материал | Метал |
| Тип захранване | Мрежово |
| Вид крушка | Ultraviolet |
| Мощност | 2 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип цокъл | E27 |
| Брой източници на осветление | 1 |
| Височина | 0 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Гаранция | 24 месеца |