(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Бял |
| Функции | Осветление, Индикаторна светлина |
| Капацитет | 45 l |
| Брой котлони | 2 |
| Включени аксесоари | Тава за печене, Скара, Тава за пица |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Вътрешни стени | Емайл |
| Мощност | 1600 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 37.3 cm |
| Ширина | 62.8 cm |
| Дълбочина | 48.6 cm |
| Тегло | 17.45 Kg |
| Захранване на фурна | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |