- -4,60 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Черен |
| Функции | Студен връх, Въртящ се кабел на 360º, Защита от прегряване, Бутон за включване/изключване |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Начупване |
| Тип употреба | Домашна |
| Тип маша | Класическа маша |
| Мощност | 45 W |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Дължина на кабела | 1.7 m |