- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бял, Розово злато |
| Функции | Въртящ се кабел, Защита от прегряване, Студен въздух, Държач за окачване |
| Комплект | Да |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици |
| Употреба | Суха коса, Влажна коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 5 |
| Мощност | 1200 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V~, 50/60 Hz |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Покритие | Керамика |