- -18,96 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Розово злато, Сив |
| Функции | Студен въздух |
| Комплект | N/A |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 3 |
| Тип маша | Класическа маша |
| Мощност | 1000 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 2 |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Гаранция | 36 месеца |
| Покритие | Керамика |