- -3,58 €
- Изчерпано

Маша за коса Esperanza EBL005 е идеалният уред за оформяне на коса, нещо, което е от съществено значение за всяка жена. С маша за коса Esperanza EBL005 оформяте бързо своите къдрици и създавате прическа за всеки повод.
Маша за коса Esperanza EBL005 е с керамично покритие и диаметър от 25 мм.
- Мощност: 25 W
- Максимален диаметър: 25 мм
- Размери: 33х5х8 см
- Бързо загряване: 30 секунди
- Керамично покритие
- Максимална температура: 180°C
- Сгъваема
- Студен връх
- Подходяща за всички видове коса
- ON/OFF бутон
- LED индикатор
- Дължина на кабела: 1.7 метра
- Тегло: 280 грама
- Цвят: Черен/лилав
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Маша за коса Esperanza EBL005 е идеалният уред за оформяне на коса, нещо, което е от съществено значение за всяка жена. С маша за коса Esperanza EBL005 оформяте бързо своите къдрици и създавате прическа за всеки повод.
Маша за коса Esperanza EBL005 е с керамично покритие и диаметър от 25 мм.
- Мощност: 25 W
- Максимален диаметър: 25 мм
- Размери: 33х5х8 см
- Бързо загряване: 30 секунди
- Керамично покритие
- Максимална температура: 180°C
- Сгъваема
- Студен връх
- Подходяща за всички видове коса
- ON/OFF бутон
- LED индикатор
- Дължина на кабела: 1.7 метра
- Тегло: 280 грама
- Цвят: Черен/лилав
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Лилав, Черен |
| Функции | Бързо загряване, Студен връх, Ергономична дръжка, Бутон за включване/изключване, Сгъваема, Устойчиво керамично покритие |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Начупване |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Тип маша | Класическа маша |
| Мощност | 25 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Максимална температура | 180 C |
| Максимално време за затопляне | 30 s |
| Дължина | 33 cm |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Гаранция | 24 месеца |