- -5,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Машинки за подстригване |
|
| Материал ножчета | Керамика |
| Цвят | Сив |
| Нива на рязане | 19 |
| Тип продукт | Машинка за подстригване |
| Част от тялото | Глава, Брада |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 2 |
| Автономия | 180 min |
| Време за зареждане | 2.5 h |
| Капацитет батерия | 2200 mAh |
| Ширина | 4.7 cm |
| Дължина | 18.2 cm |
| Гаранция | 24 месеца |