- -35,79 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер, Заключване за деца, Часовник, Вътрешно осветление |
| Капацитет | 25 l |
| Материал интериор | Инокс, Керамика |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново, Грил, Конвекционално |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 51.3 cm |
| Дълбочина | 51.3 cm |
| Тегло | 18.2 Kg |
| Диаметър на въртящата поставка | 31.5 cm |
| Мощност | 950 W |
| Нива на мощност | 4 |
| Мощност грил | 1050 W |
| Гаранция | 24 месеца |