- -30,68 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Таймер, Звук при завършване за програмата, Часовник, Вътрешно осветление |
| Капацитет | 20 l |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Височина | 21.2 cm |
| Ширина | 29.5 cm |
| Дълбочина | 29.6 cm |
| Диаметър на въртящата поставка | 27 cm |
| Мощност | 800 W |
| Гаранция | 24 месеца |