- -10,23 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Микровълнови фурни |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Таймер |
| Капацитет | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Тип готвене | Микровълново |
| Зададени програми | Размразяване |
| Височина | 35.5 cm |
| Ширина | 44 cm |
| Тегло | 11 Kg |
| Диаметър на въртящата поставка | 25.5 cm |
| Мощност | 700 W |