- -56,24 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 1000 W |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz |
| Степен скорости | 6 |
| Височина | 39 cm |
| Ширина | 24.6 cm |
| Дължина | 31.5 cm |
| Тегло | 4.8 Kg |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Месене Смесване Разбиване |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Пулс, Защита срещу прегряване |
| Капацитет купа | 5 l |
| Гаранция | 24 месеца |