
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 150 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 5 |
| Височина | 12.6 cm |
| Ширина | 8 cm |
| Дължина | 17.2 cm |
| Цвят | Бял |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Мобилен миксер |
| Гаранция | 24 месеца |