- -85,34 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 2400 W |
| Степен скорости | 7 |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 28.5 cm |
| Дължина | 42.5 cm |
| Цвят | Бял/Син |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Пасиране, Месене, Смилане |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане, Пулс |
| Капацитет купа | 5.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |