- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 3200 W |
| Степен скорости | 11 |
| Височина | 36.5 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 37.5 cm |
| Цвят | Бял, Инокс |
| Материал на купата | Инокс |
| Функции | Смесване, Разбиване, Месене |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Планетарен миксер |
| Капацитет купа | 5.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |