- -153,39 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Миксери |
|
| Мощност | 300 W |
| Степен скорости | 10 |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Дължина на кабела | 1.45 m |
| Цвят | Бял |
| Функции | Смилане |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Миксер с купа |
| Ключови характеристики | Измиване в съдомиялна, Система против плъзгане |
| Капацитет купа | 4.8 l |
| Гаранция | 60 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |