- -23,01 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Нетен обем хладилник | 4 l |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 25 kWh |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 4 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дълбочина | 18.5 cm |
| Тегло | 1.85 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |