- -7,67 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Голямо чекмедже Big Box | 1 |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 4 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Брой рафтове хладилник | 1 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 42 W |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Годишна енергийна консумация | 1.36 kWh |
| Цвят | Червен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 4 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 17.4 cm |
| Дълбочина | 24.7 cm |
| Гаранция | 24 месеца |