
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Инокс |
| Функции | Запазване на топлината, Автоматично изключване, Звук при завършване за програмата, Защита против прегряване |
| Капацитет | 1 l |
| Брой програми | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Мощност | 400 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип | Уред за готвене под налягане |